.

.

New
Panduit FZURPEN74XNF031 Hızlı Ağ Bağlantı Kablosu Düzeneği (1'li Paket)

Panduit FZURPEN74XNF031 Hızlı Ağ Bağlantı Kablosu Düzeneği (1'li Paket)

₺ 273.30

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Fiber Türü : OM4. Bağlayıcı 1 Tipi : MPO Dişi ve Bağlayıcı 2 Tipi : Pan MPO Dişi.Direnç Özellikleri : Aleve Dayanıklıdır.Standartlar Karşılandı : ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, TIA/EIA 604-12 (FOCIS-12) ve Ro HS Uyumluluğunu karşılar veya aşar.Veri merkezleri altyapısı boyunca bant genişliğini korumak isteyen genişletilmiş ulaşmak ile hızlı altyapı dağıtım gerektiren bir uygulama.Optimize IL, 31 Metre, Bir Aqua 12 (2) OM4 24 fiber, Bağlantı, Plenum, 24 F çağrısında bulunmak için Dişi-Dişi fiber Pan MPO, Yöntem.Bu ürün Çin'de üretilmektedir.Bu Ürün Panduit tarafından üretilmiştir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir