.

.

New
QuickNet Bağlantı Kablosu Düzeneği

QuickNet Bağlantı Kablosu Düzeneği

₺ 2750.19

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Fiber Türü : OM4. Bağlayıcı 1 Tipi : MPO Dişi ve Bağlayıcı 2 Tipi : MPO Dişi.Direnç Özellikleri : Aleve Dayanıklıdır.Standartlar Karşılandı : ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIC/EIA-568-C. 1, Ro HS Şikayetini karşılar veya aşar.Uygulama : 24 F bağlantı derlemeler geliştirilmiş kablo yönetimi için tek 24-fiber kablo üzerine birden fazla lifler 100 GBASE-SR10 iletim ve toplama destek.24 OM4 fiber, Bağlantı, Plenum, 24 F çağrısında bulunmak Kadın için 24 F çağrısında bulunmak için Kadın, Yöntem B, Optimize IL, 48 m, Aqua.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir