.

.

New
LODFIBER MGBIC-BX20-D-1310 Extreme Ağları Uyumlu 1000BASE-BX BıDı SFP 1310nm-TX / 1550nm-RX 20 km DOM Alıcı-verici

LODFIBER MGBIC-BX20-D-1310 Extreme Ağları Uyumlu 1000BASE-BX BıDı SFP 1310nm-TX / 1550nm-RX 20 km DOM Alıcı-verici

₺ 30.90

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

MGBIC-BX20-D-1310. Aşırı Ağlar MGBIC-BX20-D-1310 Uyumludur. 1000 BASE-LX TX1310 / RX1550nm 20 km alıcı-verici.D-BX20-LODFİBER MGBİCRX 20km DOM Verici 100% Extreme Networks Uyumlu 1000 BASE-LX TX1310/RX1550nm 20km alıcı Özellikleri : Parça Numarası : MGBİC-BX20-D-1310 Form Faktörü : 1 GB / s hızında Dalgaboyu : TX1310/RX1550nm Max Uzaklık : 20km Fiber Tipi : SMF Bağlayıcı : LC Simplex Çalışma Sıcaklığı 45) Aygıt Türü : alıcı-Verici modülü Uygulama : 1000 BASE-LX Veri Transfer Hızı : 1550nm PORTLAR Uyumlu 1310 Extreme Networks-1310nm BX Bi Di ADET-TX/ : MSA ADET Şartname ile 0~70 °C Uyumlu.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir